DÜĞÜN PLANLAMA

"Hayat dakika , saat , hafta , ay ve yıllardan değil anlardan oluşur. Hayatın hakkını verebilmek için o anların herbirini deneyimlemek gerekir"

                                                        Sarah Breathnach

En Özel o günlerinizde ‘Zaman’ bir lükstür, biz size bu lüksü vermek istiyoruz. Emy Organizasyon ailesi olarak mutluluklar dileriz.

EVLENME TEKLİFİ
Bütün kadınlar masallarla büyür.. Ömrü boyunca beyaz atlı prensini bekler ve her bayan bir masalı hak eder. Bu anın unutulmaz bir an olması için, mükemmel bir evlenme teklifi için size yardımcı olacağız. Bize fikirlerinizi, çılgınca da olsa iletin, onu gerçekleştireceğiz.

NİŞAN TÖRENİ
Mutluluğa ilk adımınız düğününüz kadar önemli. Var mı bir planınız?

BEKARLIĞA VEDA PARTİLERİ
En iyi arkadaşınız evleniyor. Onların yeni hayatlarına başlayacakları düğün için olağanüstü bir bekarlığa veda partisi organize etmenize yardımcı olacağız.

KINA GECESI
Farklı kına gecesi konseptleri,sadece sizin kına gecenize özel tasarım ve seçenekler ile hayatınızda bir kere yaşanacak bu özel geceyi organize etmenize yardımcı olacağız.

DÜĞÜN / KISMİ ORGANİZASYON
Düğününüzü kendiniz planlamak istiyorsunuz ama profesyonel tavsiyeye mi ihtiyacınız var ? Biz size organizasyonunuzun istediğiniz kısmında profesyonel tavsiyelerimizi ve uzmanlığımızı teklif ediyoruz.

DÜĞÜN / KOMPLE ORGANİZASYON
Evlenmeye karar verdiğiniz andan itibaren sizinleyiz. Düğününüzün keyfini çıkarın.

DÜĞÜN HATIRALARI
Mutlu anların hatıralarının sonsuza kadar kalmasını sağlamak için çiçek, davetiye ve fotoğraflardan hediyelik eşya oluşturabiliriz.

BABY-SHOWER
Bebeğinizin dünyaya gelişini düzgün bir şekilde kutlamak için, bir ‘baby shower’ planlayabiliriz. Biz bu kutlamayı koordine ederken, arkadaşlarınız ve aileniz ile birlikte zamanın keyfini sürmekten başka yapacak hiç bir şey yapmanız gerekmez.

YEMİN YENİLEME TÖRENİ
Yemin yenileme töreni, yıldönümüne daha duygusal ve daha yoğun boyut kazandırır. Bir ya da on yıl sonra, bağlılığınıza ve evliliğinize layık bir tören planlaması yapabiliriz.